MAGAZYNIER Częstochowa

Data publikacji: 07/12/2020
  • Lokalizacja: Częstochowa, śląskie, Polska

Magazynier/ Pracownik magazynu

Oferujemy:
• przyjazną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowę na o pracę
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń

Zakres obowiązków:
wydawanie towaru na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych
przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami
obsługa programu magazynowego
tworzenie i prowadzenie dokumentacji związanej z przyjmowaniem, wydawaniem i składowaniem towarów
przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych
kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
przyjęcie odpowiedzialności materialnej za powierzone materiały i pomieszczenia magazynowe na podstawie spisu inwentaryzacyjnego i protokołu zdawczo - odbiorczego
rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji
współpraca z działem sprzedaży
utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku magazyniera (minimum 3 lata), mile widziane w branży rowerowej
• wykształcenie (min. średnie)
• umiejętność obsługi komputera, sprawnej obsługi programu magazynowego i pakietu Office
• dyspozycyjność
• wysoka motywacja
• umiejętność pracy w zespole
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• dobra organizacja pracy
• referencje i opinia z poprzedniego miejsca zatrudnienia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać na adres e-mail: m.psiuk@artpol-turbo.pl

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Powiązane Ogłoszenia

  • Sosnowiec - Specjalista ds. logistyki z językiem włoskim
    Magazynier Sosnowiec (śląskie) 03/01/2017

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Specjalista ds. logistyki. Miejsce pracy: Sosnowiec Zakres obowiązków: ⦁ koordynowa...

  • Tychy - Magazynier - OD ZARAZ!!
    Magazynier Tychy (śląskie) 21/12/2016

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta w Tychach osób zainteresowanych pracą na stanowisku Magazyniera / Operatora wózka widłowego. Miejsce pracy...

  • Gliwice - operator wózka widłowego
    Magazynier Gliwice (śląskie) 21/12/2016

    Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje dla swojego klienta osób zainteresowanych pracą na magazynie na stanowisku Operatora wózka widłowego. Miejsce pracy: Gliwice Z...