MONTAŻYSTA/ Praca przy montażu rowerów Częstochowa

Data publikacji: 07/12/2020
Data modyfilacji 08/12/2020
  • Lokalizacja: Częstochowa, śląskie, Polska

Obowiązki :
• montaż rowerów (składanie, skręcanie itp.)
• praca na linii montażowej
• pakowanie produktów

Wymagania :
• doświadczenie zawodowe w montażu (mile widziane w składaniu rowerów)
• referencje/ opinia z poprzedniego miejsca pracy
• sprawność fizyczna i umiejętności manualne
• gotowość do podjęcia pracy
• zaangażowanie i motywacja

Oferujemy :
• przyjazną pracę w zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Pełny etat; stała

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Powiązane Ogłoszenia

  • Akcja!!! praca przy kwiatach w NL
    Produkcja Tychy (śląskie) 23/11/2017

    Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osób chętnych do pracy przy kwiatach AKCJA : praca przy kw...

  • Holandia- praca przy tulipanach

    Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp.z o.o. (13657) dla swojego holenderskiego klienta poszukuję osób chętnych do podjęcia pracy przy tulipanach Wyjazd 21-12 i 28-12 na 6 ...

  • Holandia- praca dla pań i par przy mięsie

    Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp.z o.o. (certyfikat nr. 13657) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje chętnych osób do pracy przy mięsie drobiowym Praca polega n...